6. VIZE, TŘETÍ OKO - lapis lazuli, ametyst, křišťál

Vyprodáno

Krystalový náramek vizí a oblastí 3. oka, uzření věcí za závojem, sejmutí osobních i kolektivních iluzí a uzření jemnohmotnějších energií.

Lapis Lazuli je silným společníkem a rádcem, který působí na oblast 3. oka a zobrazuje nám naše iluze a ukazuje Vyšší Pravdu. Zvědomuje nám naše prošlé zkušenosti a poučení z nich, to co jsem v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a v tomto bodě pak plně přijmout Sebe Sama.

Lapis je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Ametyst je ochranný kámen obdařený spirituálními vibracemi, je to krystal Vědění, duchovní čistoty a meditace.

Krystal ametystu nás každý den nalazuje na Vyšší energie a ukazuje nám dané situace z Nadhledu. Nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se vidět níž než ostatní, ale toto je pouhá iluze.

Krystal ametystu nás učí vidět naše pokroky a ojedinělé dary, které jako duše na Zemi neseme a pomáhá nám učit se s nimi pracovat a projevit do je do přítomnosti, do naší reality.

690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ