Achátové srdce - podpora Cesty

Vyprodáno

Nádherné a velké achátové srdce, které zde přichází jako síla podpory na naší cestě v silných okamžicích našeho života. Pokud jsme ve velké změně, pokud něco opouštíme - práci, vztah... ale také pokud se snažíme ukončit naše závislosti. Ať už se jedná o drogy, či běžné věci, které již nechceme - cigarety, káva, tak i veškeré vztahové závislosti, závislosti na sexu, pozornosti, na partnerovi, na dětech... 

Toto srdce je podporou. na této cestě. Ukazuje čistý záměr, který vede k našemu osvobození, Achách zastupuje v Zemi různé formy a různé barvy, je to různorodost, která je na Zemi i v minerální říši, proto nese i energii pochopení a podpory, ať jsi kdekoliv, na jakékoliv cestě. 

Krystal může být darem pro toho, kdo se snaží něco překonat a nedaří se mu to, může jít ale také do ordinací, kde se řeší závislosti.  

Pomáhá nám uvědomovat si, že mnohdy v situacích může hrát roli i karma, pomáhá jí přijmout a vyvázat se z karmických energií a všeho, co nám škodí a není pro nás vhodné. 

Je to Sebe-Láska k sobě, svému tělu.

Každé naše rozhodnutí je svobodné vůle a ač děláme chyby a víme o nich, nedaří se nám některé věci plně ještě ukotvit v našem životě, neměli bychom vůči sobě ani v myšlenkách vysílat nějakou negativní energii, že se nám to nedaří...neboť se to opakuje. Je zde nalazení se vždy na pochvalu a jakýkoliv krok, který uděláme, i když se nám nepovede.

1,15 kg

3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ