Akvamarín chrámový krystal - extra modrá

Vyprodáno

Nádherný akvamarínový chrám, naprosto výjimečný kousek v tmavě modré mořské barvě jako opravdová vzácnost. Tato barva je unikátní, navíc v tomto růstu krystalu...

Těchto kusů se v Pákistánu objevilo tak málo kusů. Povolala jsem mé Afghánské přátele, kteří jsou v kontaktu s přímým zdrojem, s lidmi z Pákistánkých hor, kteří čekají, až jim hora vydá krystaly, které se mají snést z nebes dolů na Zemi, ať vezmou vše, co bude této výjimečnosti k dostání.

A tak je tady pár unikátních akvamrínových chrámů, když se podíváte na fotografii jsou to oboustranně ukončené krystaly, které mají stovky jehliček - jejich světelných zakončení do všech směrů. Dokonce vnitřní vstupy do akvamarínového chrámu.

Jedná se o krystal, který je ukotvený energeticky a fyzicky na Zemi, jeho energie je tekutým světlem, velmi silnou energií, která přesahuje hranici Země. Je to kousek dokonalého přírodně ukončeného chrámu, který kolem sebe rozprostírá portál světla, kde se přijímají informace, stahují a dochází k fyzickým kontaktům a předáním.

Vše v propojení s mistrem El Moryou, strážcem těchto hor a vyššího Vědění propojeného s Moudrostí, otevřenou korunou. Tak i zde se otevírají vstupy a hranice těm, jenž mají čisté úmysly.

Možná ještě nyní nedokážeš pochopit plný potenciál tohoto krystalu, neboť se jedná o něco, co zatím přesahuje i naše Vědomí ale pokud má být u tebe, budeš velmi jasně vedený k tomu, aby jsi měl tento Akvamarínový chrám u sebe...

Jako komunikátor, přenašeč zpráv konkrétních informací ve spojení s galaktickou radou, mateřskými loděmi hvězdných propojených sfér, hvězdnou rodinou a Vším, co jest Živoucí a s čím, jsem PROPOJEN.

Pro ukotvení co možná nejvyššího množství Světla a Zdrojových informací skrze naše Vědomí na Zemi...

93 g


13 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ