Akvamarín chrámový krystal + turmalín + portál

Vyprodáno

Výjimečný krystal akvamarínu sbírkové kvality, přírodně ukončený chrámový krystal, který leží na krystalu turmalínu a nese v sobě také portál. Je zde nádherný přechod z modré nebeské barvy, do mlhoviny a poté absolutní čistoty, kde je portál. 

Tento kousek je z vysokých Pákistánských hor, které jsou propojené s nanebevzatým mistrem El Moryou...

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Skrze krystaly akvamarínu se můžeme propojovat i s mistrem El Moryou a modrým paprskem... 

Na krystalu je položen také krystal Turmalínu, jenže vytváří nádhernou a velmi silnou kombinaci. Turmalín zde působí jako určitá kotva, abychom se vždy navrátili do našeho těla, a tak můžeme letět tak vysoko, jak jen budeme chtít. 

Tato kombinace nám pomáhá v odkrytí velmi hlubokých bloků, bolestí, které jsme zažili ve vyšší vibraci, než se právě nyní nacházíme a pomáhá nám tyto situace vidět, zvědomit je a přijmout, odpustit, pochopit, transformovat. Jsou to světelné události, které může cítit především naše srdce - hvězdné války, odpojení od duchovního partnera, vyčlenění ze Zdroje... apod.

Mistrovský kousek, který si vás zavolá vaším srdcem a energii ucítíte i skrze obrazovku...

9 000,00 Kč

Krystal akvamarínu má 36 g Jedná se o sbírkovou kvalitu přírodně ukončeného krystalu s turmalínem.

7,2 cm

Akvamarín je z oblasti Shigar - Pákistán


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ