Akvamarín vysokovibrační Chrám Světla - 1,2 kg

Vyprodáno

Akvamarín vysokovibrační chrám Světla, který je ukotvený energeticky a fyzicky na Zemi... je ukončen tisíci jehličkami, které jsou oboustranné a tvoří jim celý krystal. 

Chrámový akvamarín je absolutně unikátní kousek, od mých Afghánských přátel, kteří jsou v kontaktu s přímým zdrojem, s lidmi z Pákistánkých hor, kteří čekají, až jim horá vydá krystaly, které se mají snést z nebes dolů na Zemi. 

Od přátel, kteří vnímali, že 2 unikátní krystaly, které se jim dostali do rukou, mají být u mě...Jeden z těchto krystalů zůstává v mém opatrovnictví, avšak druhý dávám nyní do energetickhé pole, aby si našel cestu ke Světelnému pracovníkovi, který možná nedokáže pochopit plný potenciál tohoto krystalu, ale bude velmi jasně Průvodce, svým Vyšším Já vedený k tomu, aby měl tento Akvamarínový chrám u sebe... 

Jeho vysokovibrační světelné pole a vibrace na nás každý den pracuje - jak na neustále fyzickém, energetickém očišťování a zbavování se veškerých přijatých omezení skrze vrstvy, tak kolem nás v nalazení (i skrze spánek) aktivuje různé energetické komnaty, dle aktuální potřeby. Jedna z momentálně funkčních a aktivních komor je propojena s aktivací, zprůchodňováním a otevíráním kanálů, propojováním spojů, energií, propojených s komunikací ve všech formách jazyka. 

jako komunikátor, přenašeč zpráv konkrétních informací ve spojení s galaktickou radou, mateřskými loděmi hvězdných propojených sfér, hvězdnou rodinou a Vším, co jest Živoucí a s čím, jsem PROPOJEN. 

Pro ukotvení co možná nejvyššího množství Světla a Zdrojových informací skrze naše Vědomí na Zemi... 

Unikátní sbírkový poklad, který nám zde byl dán a jehož energie i fyzická struktura krystalu je naprostá výjimečnost. Výjimečnost, jenž by byla částkou obchodníky v jiné Zemi mnohonásobně vyšší. Tímto děkuji těm, jenž vycítili krystaly a cítli důležitost předání na úrovni Srdce...

Akvamarínový chrám má 1,2 kg

144.000

44 144,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ