Akvamarín krystal kódy + muskovit

Vyprodáno

Nádherný krystal akvamarínu, který je propojený s muskovitem, který zde vypadá jako květina růže ukotvena na krystalu. Je doprovázena křídly andělů, velmi jemnou - něžnou energií. 

Jedná se o krystal z vysokých Pákistánských hor, kterým prochází kódy rotující v krystalu. Na slunečním světle, tento vír kódů můžete pozorovat i s nimi pracovat. 

S krystalem můžete pracovat skrze modrý paprsek, který je propojený s Arkturiány, Síriem, Plejády apod.

Akvamarín napomáhá jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

2. fotka je focena na Slunci, kde barva krystalu vynikne.

10 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ