Akvamarín krystal Lemurie - strážce záznamů

Vyprodáno

Výjimečný krystal akvamarínu sbírkové kvality, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor z oblasti Nagar, která je propojený s nanebevzatým mistrem El Moryou...navíc tento krystal je strážcem záznamů, jenž má záznamy ukotveny jak na těle, tak také jsou uvnitř krystalu, ty čekají ještě nějaké období, až nastane čas, aby se dostaly napovrch a mohly být ke čtení. 

Krystal je propojený s Lemururskou říší, která se šíří skrze informace Vody a vodní bytosti. Je zde ke čtení komunikace s vyššími sférami, ale právě propojení delfínů, mořských panen, sirén, želvami..které nesou hlubokou moudrost a Vědomí, udržují vibrace naší Země. 

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí. 

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

164 g

14 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ