Akvamarín krystal světelná chrám kódový

Vyprodáno

Výjimečný krystal akvamarínu sbírkové kvality, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor nádherně modré nebeské barvy jako krystal, který je propojený s akvamarínovými chrámy. Krystal nese stovky zakončení, špiček, kde každá špička vysílá laserové světlo. 

Je to krystal, který přechází přes spodní mlhovinu do prostoru plných kódů rotující v krystalu a skrze špice vysílající do prostoru. Na slunečním světle, tento vír kódů můžete pozorovat i s nimi pracovat. Tj. Poblíž tohoto krystalu můžete přetvářet strukturu ostatních živoucích vědomí na posvátný Zdroj geometrie. Můžete nakódovávat i obrazy, olejíčky a vše, co se dostává k lidem. 

S krystalem můžete pracovat skrze modrý paprsek, který je propojený s Arkturiány, Síriem, Plejády apod. 

Akvamarín napomáhá jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní... 

Akvamarín má : 222g

19 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ