Akvamarín krystal

Vyprodáno

Luxusní Surový krystal Akvamarínu ve šperkařské kvalitě má úchvatné vysoké energie. Je nejvhodnějším krystalem pro komunikaci s vyššími energiemi, se svými Vyššími Já, NadDuší, k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění. 

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinout a v komunikaci s naší mateřškou lodí. 

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

4 x 1,8 cm


2 500,00 Kč
Please select variants first

Je vhodný jako krystal, který budete chtít nosit neustále u sebe.

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací. 

Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se všechno uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce.

Nastal čas na Pravdu. Cítit, Vyřknout, Žít.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.