Akvamarín krystal

Vyprodáno

Luxusní nádherný surový krystal Akvamarínu ve šperkařské kvalitě má úchvatné čisté vysoké energie. Je nejvhodnějším krystalem pro komunikaci se vším vysokovibračním, na propojení s naší NadDuší, k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Akvamarín je krystal, který se s vámi plně propojí na všech úrovních, je to krystal, kterým teče blahodárná, vyživující světelná energie, je to krystal, který zkrátka budete chtít nosit neustále u sebe.

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací. Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se všechno uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce.


4 400,00 Kč
Please select variants first

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Nastal čas Zvýšit své vibrace, propojit se se svou rodinou duše, začít žít své poslání a rozumět zprávám a synchronicitám, které k nám denně přicházejí. Vědomě svůj život v lásce žít.