Akvamarín krystal

Vyprodáno

Nádherný Surový krystal Akvamarínu společenství chrámu má vysokovibrační energie. Je nejvhodnějším krystalem pro komunikaci s vyššími energiemi, světelnými městy a chrámy, se svými Vyššími Já, NadDuší, k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění.

Akvamarín krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinout a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Akvamarín je vhodný jako krystal, který budete chtít nosit neustále u sebe.


3 690,00 Kč
Please select variants first

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační a vyššími dimenzemi, tak také s léčením a plné aktivaci naší 5. čakry zde na Zemi, která je spojená právě s komunikací a správným vyjadřováním, používáním vhodných slov, které skrz nás chtějí proudit. Je to krystal vhodný také na channelig pro lidi, kteří ví, že jsou kanálem a teprve se této komunikaci otevírájí. 

Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se všechno uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce.

Nastal čas na Pravdu. Cítit, Vyřknout, Žít.