Akvamarín laserová katedrála

Vyprodáno

Unikátní várka výjimečných laserových akvamarínů. Jejich cena odpovídá kvalitě krystalů, kde můžete jasně vnímat laserovou energii a silnou čistotu, které tyto krystaly nesou... Jsou přírodně ukončené, neobouchané, sbírkové kvality. Nejdůležitějším prvkem je světelná prostupnost a laserový paprsek, se kterým můžeme už v této době pracovat.

Výjimečný laserový krystal akvamarínu který můžete vnímat i z fotografie, nese a rozprostírá velmi silné světelné toky. které jsou v krystalu oboustranné a katedrálové. Takovýto krystal bude bude vše zprůhledňovat, je pro člověka, který si přeje změnu a skutečně uvidět to, co není v souladu s Nejčistší energií, božským zdrojovým plánem a mojí Duší. 

Krystal akvamarínu jako energetická katerální hůlka pro práci s akvamarínovým laserovým modrým paprskem. Tento krystal je z Pákistánu, z oblasti Shigar, z vysokých Pákistánských hor, které jsou propojené s nanebevzatým mistrem El Moryou.

Krystaly akvamarínu vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí. Akvamaríny pracují ve vyšších světelných úrovních a pomáhají nám tyto hvězdné energie - vzpomínky uchopit a otevřít ve hmotě...

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

47 g 

36 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ