Akvamarín mořský krystal

Vyprodáno

Nádherný, velký přírodní krystal Akvamarínu, který na svém těle nese nádherné malé laserové krystálky a horninu, jenž připomíná podmořské dno, korály. 

Je to výjimečný krystal akvamarínu, který je propojen doslova se zpívajícími velrybami...je pro toho, kdo vnímá tyto úžasné bytosti, nebo koho kontaktovali, komu jsou průvodci. 

Jedná se o unikátní krystal, tento kousek je z oblasti Shigar, z vysokých Pákistánských hor, které jsou propojené s nanebevzatým mistrem El Moryou.

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Skrze krystaly akvamarínu se můžeme propojovat i s mistrem El Moryou a modrým paprskem...

Mistrovský kousek, který si vás zavolá vaším srdcem a energii ucítíte i skrze obrazovku...

135 g

39 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ