Akvamarín oboustranný krystal - světelné město + kódy

Vyprodáno

Výjimečný krystal akvamarínu sbírkové kvality, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor z oblasti Nagar, která je propojený s nanebevzatým mistrem El Moryou...

Krystal v sobě nese trojúhelniky pohybujících se arkturiánských kódů, které můžete vnímat i v krystalu n a fotografiích. Z jedné strany se jedná o velký ukončený krystal, ve kterém jsou světelné hologramy a kódy. Z druhé strany pak tento krystal přechází v mlhovinu do energie světelného města. 

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Skrze krystaly akvamarínu se můžeme propojovat i s mistrem El Moryou a modrým paprskem...v tomto případě i s Arkturiány, se kterými skrze krystal jako komunikátor můžeme lépe komunikovat, či pracovat s arkturiánskými kódy, posvátnou geometrií. 

Krystal je navíc doplnění okřídleným muskovitem. 

1. fotka přírodně focena na slunce, kde vynikne barva krystalu. 

19 000,00 Kč
Please select variants first

Akvamarín oboustranný krystal má 146 g a je z Pákistánu, oblasti Nagar