Akvamarín přírodní oboustranný křišťál + středové srdce

Vyprodáno

Výjimečný přírodní krystal oboustranného akvamarínu vhodný do soukromých sbírek, ale také muzeí. Jedná se o nádherně čistý krystal akvamarínu, laserově silný a čistý, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor z oblasti Shigar, která je propojený s nanebevzatým mistrem El Moryou...

Jedná se o unikátní krystal, který vysílá své silné laserové paprsky oběma směry, je to dokonalá energie ukotvující hvězdnou galaktickou esenci na Zemi a zároveň vyzařuje veškeré naše zkušenosti skrze všechny prostory a dimenze, které můžeme Vědomím obsáhnout. To vše ve svém sředovém jádru ukotvuje živec, který je ve tvaru Srdce, neboť veškeré Vědomí a moudrost Zdroje prochází skrze naše Srdce, naše bytí a Zdroj, který je se vším propojený. Který se vším dokáže komunikovat, který všemu rozumí, neboť je VŠÍM. 

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

17 700,00 Kč

Akvamarín krystal pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Skrze krystaly akvamarínu se můžeme propojovat i s mistrem El Moryou a modrým paprskem... tento akvamarín navíc je propojený s ledovými paprsky modrého světla. 

Akvamarín přírodní oboustranný krystal má 30 g a 11 cm a 2,5 cm

Akvamarín je z oblasti Shigar - Pákistán© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ