Akvamarín světelné město

Vyprodáno

Nádherný krystal hlavního akvamarínu sbírkové kvality, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor, který je světelným městem s mnoha energetickými zakončeními, malinkými zářícími krystálky v obvodu. 

Krystal je z vysokých Pákistánských hor z oblasti Nagar, která je propojená s nanebevzatým mistrem El Moryou...

Jedná se svým růstem o velmi výjimečný krystal propojený jak s naší NadDuší a poznáním naší velikosti, onoho světelného Já jsem rozprostřeného přes nekonečno, tak právě energie světelného města, kde jsou sdílené informace o nás všech, Zdrojových paprscích My Jsme - Zdroj.

Akvamarín napomáhá jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí. Abychom dokázali zvýšit vibrace a po určitou dobu si tyto energie také udržet.

Akvamarín, přírodně ukončený krystal je jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů aktivních na Zemi, jenž vznikly ve vysokých horách, už v nebesích... umí proto překračovat hranici mezi ,,Zemí a Nebem,,

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, která paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

1. fotka je focena na Slunci, kde barva krystalu vynikne.


12 200,00 Kč

Akvamarín přírodní krystal má 113 g a je z Pákistánu, oblasti Nagar


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ