Akvavamarín mistr Krystal

Vyprodáno

Největší krystal osobního Akvamarínu, který k nám dorazil. Výjimečný krystal, který jsem si ještě chvíli musela nechávat a sdílet s ním radost a světlo, které nese. Ale již nastal čas, aby šel na své pravé místo, k tomu, ke komu akamarín náleží, aby předat svoji Velkolepost a Nádheru a rozzářil tak hvězdu Srdce toho, kdo bude jeho strážcem.

Akvamarín, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor, které se dotýkají Nebes, z oblasti Shigar, propojený s nanebevzatým mistrem El Morijou, který je zde strážcem a tak jsou vydány ty kusy, které se mají dostat k lidem. 

Akvamaríny jsou proud silného tekutého světla. Krystal aktivně napomáhá jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí a vším, co má vyšší vibraci. Vše, co před námi doposud může být skryté, ale je jen v jiné úrovni a plně Živoucí. 

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů na Zemi. 

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy a naší Nekonečnosti. 

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Z druhé části a ze spodu je krystal propojen také s černým turmalínem. 

Tento krystal je pro toho, komu silně radostí poposkočí Srdce, kde bude zaplaven silnými pocity a bude jasně veden k tomu, být společníkem a ochráncem krystalu zde na Zemi. Krystal pak bude tvým Průvodcem a ochráncem ve Vyšších sférách.

Krystal je přírodní - ukončený a focený na světle i na slunci (žádné filtry ani úprava fotek) 

Mistr má 418 g 

36 000,00 Kč

Akvamarín krystal je z Pákistánů, oblasti Shigar, která je obklopena tyrkysovými vodami.

Má 418 g a 14,5 x 5 cm 

Vyhrazuji si právo zrušit objednávku, kdyby krystal měl jít někde jinde.. děkuji za pochopení.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ