Ametrínové královské žezlo + Fantom

Vyprodáno

Silné ametrínové žezlo královských energií. Vzácný krystal Ametrín s vnitřním duhovým světem a také fantomem, který představuje hlubokou modrost a Vědění, poznání skrz zkušenosti v mnoha časech i prostorech. 

Ametrín je krystal jenž v sobě nese spojení Ametystu a Citrínu, tato kombinace je velmi silná, energetická, duchovní a přímá.

Tento krystal nás zarovnává do naší síly, předává nám naši velikost a ukazuje nám propojení Srdce a Světelného mozku, abychom v životě mohli vést ostatní, sebe a dělali správná rozhodnutí, která jsou v Moudrosti a čistotě Srdce. 

Krystal nás propojuje s duchovní jemnohmotnou říší, pomáhá nám při vizích a otevření našeho třetího oka, je to krystal, který můžeme požívat pro práci se sny a při astrálním cestování. Ametrín nás krásně propojuje s naším fyzickým tělem a realitou, aby vše duchovní bylo ukotveno do hmoty, abychom vnímali tělo a jeho signály. Ametrín nás učí vyrovnávat vše, co není v našem těle i životě v harmonii.

S žezlem v ruce voláme zpátky svoji sílu. 

Volám zpátky svoji sílu, volám zpátky svoji sílu ! Přijímám svoji sílu a ukotvuji ji v sobě. 

Ametrín podporuje naši aktivní kreativitu a tvořivost a projevení všeho, co naše duše cítí, aby se mohla vyjádřit a radovat, aby cesta životem byla radostná a v lehkosti, i když rozhodujeme o velkých a důležitých věcech. 

3 300,00 Kč

Můžeme cítít dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ