Ametyst drůza Uruguay

Vyprodáno

Nádherná stojící drůza hlubokého tmavého ametystu vhodná na oltář nebo do prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií.

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst je vesmírný cestovatel a dokáže nás vzít na místa, kde jsme ještě nebyli, pomoci nám propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích. Zároveň tento ametyst také přechází do tmavé barvy, absolutní kosmické hlubiny, jenž je pohlcující, uvnitřněná, zarovnává nás do našeho střdu a zároveň v této hloubce dokáže vyzařovat přirozené, stálé světlo.

Pomáhá nám odkrýt hloubku významu našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhají v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.  

Tento krystal z Uruguaye má hlubokou fialovou barvu a je propojený s moudrostí, pomáhá nám ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno, že to tak má už být.

Drůzička stojí v poloze jako je na obrázku č. 3


1 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ