Ametyst Fantom

Vyprodáno

Nádherný unikátní ametyst, který v sobě zastupuje mnoho esencí a energií, očišťujících a transformačních účinků s hlubokou galaktickou moudrostí dokonalých a výrazných fantomů. 

Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem.

Ametyst nám pomáhá uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se vidět níž než ostatní, ale toto je pouhá iluze.

Také krystal můžeme používat pokud je toho na nás hodně, máme rozvířené pole a potřebujeme se uklidnit a uzemnit, stáhnout kódy, energie i informace do našeho těla.

Je vhodným průvodcem a pomocníkem při našich vizích, astrálním cestování a pochopení snové reality, či paralelních realit. 


1 770,00 Kč
Please select variants first