Ametyst kódová drůza

Vyprodáno

Nádherná kódová ametystová drůza má velmi zvláštní, prastarou a přitom velmi novou energii. Je plná otevřených a v prostoru rotujících symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány do prostoru, abychom s nimi mohli pracovat.

Tento krystal by tedy měl mít své místo, kde může pracovat, není tedy ideální si ho dávat do ložnice a tam, kde chceme odpočívat, neboť krystal je silně vysílající a neustále předávající.

Nese aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy propojené - s fialovým transformačním paprskem - s růžovým paprskem bezpodmínečné lásky, přijetí a otevření - s žlutým paprskem tvořivosti, radosti a energie.

Je na čase něco pustit, vyjmout a odevzdat, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat...

Ametyst aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhá v přijímání duchovních informací, rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Je to nádherná stojící drůza duchovního ametystu z Uruguaye.

0,9 kg

1 310,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ