Ametyst květina - Top Q.

Vyprodáno

Nejvyšší kvalita ametystové drůzy, hlubokého a nádherně tmavého Ametystu.

Jeho fialové paprsky jsou velmi přímé, silné a vysoce transformační. Celé naše pole zahaluje do fialového obalu, který transformuje veškeré nízkovibrační energie a pomáhá nám automaticky odevzdávat vše, co nepotřebujeme. Pokud něco pochopíme, opět každá naše buňka uvolní to, co si doposud mysela, co žila a nyní je schopna opět přijmout to Nové, to, na co jsme připraveni, co jsme pochopili. Opět my sami a každý den noví, více propojení se Sebou - se Zdrojovým Vědomím.

Tento silně transformační krystal je zde pro toho, kdo je připraven. Pro toho, kdo se již rozhodl plně následovat své srdce a uskutečňuje denně kroky ke svému Posunu, k tomu, pro co je povoláván, pro to, co má vykonat pro sebe, i kolektivně pro lidstvo, Plenetu, Vesmír, Vesmíry...

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst, vesmírný cestovatel dokáže nás vzít na místa, které jsou s námi propojená, propojená s naší duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, kde nám opět může poodhalit náš vývoj a esenci, která je s námi propojená a skrze krystal ji lépe v lidském těle pochopit.

To, co pak nejsme schopni pochopit skrze, vize a energie, nám ametyst předává především skrze sny, kde můžeme lépe vnímat zprávy a svět za oponou.

Tato drůza je vhodná na oltář a nejlépe k nočnímu stolku nebo tam, kde meditujeme a odpočíváme. Přes večer tak můžeme hladce procházet transformací, úplně se povolit, povolit každou část našeho těla a ráno se opět Znovuzrodit.

Tento krystal je z těch nejkvalitnějších na trhu (vyjma sbírkových stojících tisíce) proto i jeho cena je velmi vysoká, avšak vše má svoji hodnotu...


2 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ