Ametyst mistrovský + fantom 2 kg

Vyprodáno

Obrovský dvou kilový mistrovský duchovní ametyst, nositel královské esence, komunikátor a přenašeč zpráv, který je plný vnitřních sfér a duhy. Ve své špici nese také duhovní vnitřní potrál jako vstup do ametystové katedrálové sféry Vědění.

Krystal pozná ten, jenž vnímá fialovou barvu jako část svého domova, nebo místa, kde dochází ve chrámu s fialovými paprsky k transformaci a určitému předání Vědění, mnoho z těchto bytostí je předavatelů poznání zde na Zemi a také jsou strážci vyšších principů a řádů, udržení určité vibrace a určité galaktické paměti na Zemi, která může být ukryta v DNA a osobním poli, to vše čeká na přijetí a zároveň otevření... jako dálší brána, která na nás čeká a do které máme vstoupit.

Je to vzácný klenot s vnitřními Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem.

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá.

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k prvotnímu načítání potenciálů a už stáhnutých informací, kde popstuplně dochází k předáním pro tuto dobu, k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.


4 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ