Ametyst - posvátná sexualita - 1,6 kg

Vyprodáno

Speciální ametystová drůza výjimečných barev a energií, kterým prochází energetické červené línie. 

Tato ametystová drůza má velmi specifickou energii, možná se ani nedá nazvat ametystem, jeho základna je velmi jemnohmotná, vibrační a éterická, přiřadila bych ho k astrálním sférám, naproti tomu energetické červené línie jsou více fyzické, vibrační s velmi aktivní ženskou energií. 

Tato ženská energie může vyrovnávat určitá místa, kde je zapotřebí zvýšit vibraci JIN, kde je nebo bylo mnoho mužské energie, může to být na místech v přírodě, v domě, který jsme zdědili nebo koupili, ale také v práci... aby ženský princip vyrovnat energie a uspořádal tak své okolí do Harmonie. 

Může také na osobní úrovni jít k ženě, která pracuje na sebelásce a své přirozené sexualitě, ať si pod tímto pojmeme představíte cokoliv. 

Mohou to být obecná témata propojená s ženstvím, ale také hlubší roviny, spojeny s posvátnou krví, sexualitou, nespoutaností, svobodu v čistém projevu...

Tento krystal by měl být ukotvený na určitém místě, kde se stane součástí okolích energetických línií. Může být samozřejmě po prostoru přenášen, ale nevyvážela bych ho (pokud nedostanete informace) na semináře nebo jiná místa, prostory...pokud si o to neřekne. 


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ