Ametyst Top Q.

Vyprodáno

Nejvyšší kvalita přírodního ametystu, hlubokého a nádherně tmavého. 

Jeho fialové paprsky jsou velmi přímé, silné a vysoce transformační. Působí na veškeré nízkovibrační energie. Pokud něco pochopíme, opět každá naše buňka uvolní to, co si doposud myslela, co žila a nyní je schopna opět přijmout to Nové, to, na co jsme připraveni, co jsme pochopili. Opět my sami a každý den noví, více propojení se Sebou - se Zdrojovým Vědomím.

Takto silný ametyst je v krystalické sféře obdařený vysoce spirituálními schopnostmi, které nám chce předávat, a tak nás každý den nalazovat na Vyšší energie a Zdrojovou Pravdu, to skutečné a čisté žít v našem životě v lehkosti. 

Ta CESTA je cíl... 

Tento krystal je nejlépe držet v ruce a nechat na sebe působit jeho fialové krystalické transformační paprsky. Je dobré jej také mít na nočním stolku nebo poblíž postele, kdy na nás působí srkze sny, když jsme schopni lépe přijímat informace. 

Jeho vyšší energie nás dokáže nás vzít na místa, které jsou s námi propojená, propojená s naší duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, kde nám opět může poodhalit náš vývoj a esenci, která je s námi propojená a skrze krystal ji lépe v lidském těle pochopit.

Tento krystal je z těch nejkvalitnějších na trhu (vyjma sbírkových stojících tisíce) proto i jeho cena je velmi vysoká, avšak vše má svoji hodnotu...


1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ