Ametyst ženství - 1,8 kg

Vyprodáno

Speciální krystalová ametystová drůzička s nádhernou energií, kde se prolínají barvy, energie a paprsky, které jdou do jemně růžových energií, které léčí, hladí a otevírají, uvolňují. 

Ametyst, jenž fialový, růžový nese jak hluboké duchovní energie, tak předává esenci bezpodmínečné lásky, jemnosti a něhy. Je zde pro člověka, který potlačoval své city a bál se projevit své emoce, a to mu mohlo způsobit určité fyzické projevy, bolesti nebo nemoc, oslabení.

Nyní nastal čas povolení, obrovského výdechu a zároveň uvědomění všeho, co jsme od sebe nechali odejít, co jsme pustili a odevzdali, ale měli bychom zpátky přijmout. Přijmout sami sebe, své činy, své světlo a stíny, své emoce, svoji sílu, navrátit se do přirozenosti a podstaty sebe-sama.

Krystalem v jeho kráse značí přerod, restart, očištění a Zvědomění a zároveň neustálou hloubku, která je v daných situacích potřebná, že jakkoliv jdeme výš, tak jdeme i hloubš. Učí nás tyto hloubky vnímat, avšak nenechat se jimi pohltit.

Ametystová drůzička je nositelem oné velké síly v jemnosti a nenápadnosti, klidu a plynutí...

Má tisíce světelných zakončení a tak dokáže prostoupit tu největší hloubku v tichosti, lehkosti a Lásce, jako pomocná náruč milující bytosti. 


2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ