Ametyst královský

Vyprodáno

Mistrovský ametystový vysílač, komunikátor a přenašeč zpráv, který je propojen se zemsko-kosmickou moudrostí. Energie tohoto královského, duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá. 

Je to vzácný klenot, který nám otevírá Korunu Vyššího Vědomí, Poznání a našich osobních kódů Tvůrců, v propojení s naším srdcem. 

Práce s fialovými transformačními paprsky pro stáhnutí a pochopení části skládaček k uzření celistvého obrazu, které nás vede k nejhlubšímu pochopení, kdo vlastně ve skutečnosti JSEM. 

Královské energie, bytosti, které nesou velmi silné Vědomí a moudrost a jsou si jisti svého Vědomí, síly a jsou v dokonalém propojení se Zdrojem, Vším, co jest a konají zde plány a projekty pro nejvyšší Dobro, nikoliv osobní blaho. 

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází ke stáhnutí informací, kde postupně dochází k předávání. Je to krystal, který bude průvodce našimi sny, mystérii, které nám sny a jejich poselství přináší. 

Je zde jako krystal k našemu Rozpomínání a přijímání zpráv, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

1,1 kg

1,5 kg - 7 700,00 Kč

5 656,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ