Ametystová drůza

Vyprodáno

Nádherná, hluboká a plně zářící drůza tmavého ametystu, která je vhodná do prostoru pro zvýšení duchovních vibrací a také ukotvení silných transformačních energií.

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst je vesmírný cestovatel a dokáže nás vzít na místa, kde jsme ještě nebyli, pomoci nám propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích.

Zároveň tento ametyst tmavé barvy, absolutní kosmické hlubiny, jenž je pohlcující, uvnitřněná, nás zarovnává do našeho středu a zároveň v této hloubce dokáže vyzařovat přirozené, stálé světlo.

Pomáhá nám odkrýt hloubku významu našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhají v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Tento krystal má nádhernou fialovou barvu a je propojený s moudrostí, pomáhá nám ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno, že to tak má už být.

Vhodná na oltář nebo do našeho prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií.

1,82 kg

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ