Ametystové vysokovibrační křídlo

Vyprodáno

Nádherná ametystová ležící drůza jako křídlo, která je vhodná do prostoru, kde může vyzařovat své nádherné silné fialové paprsky nebo na místo, kde meditujeme a duchovně pracujeme. 

Můžeme na ní rovněž nabíjet ostatní kameny nebo osobní šperky, amulety, neboť je silnou nositelkou vysokých vibrací Světla propojena s fialovými transformačními paprsky, které od nás umí odvádět to, co již nepotřebujeme, aby to zbytečně nestálo v našem poli a my tak mohli transformovat a přijmout zase Nové myšlenky a postupy, informace. 

Tento má nádherné fialové krystaly, které v sobě nesou opravdu silnou duchovní energii. Působí především na vyšší energetická centra, ukotvena jak v těle, tak mimo něj (součástí těla) nejvíc na naši korunní čakru, kde napomáhá v přijetí vysokých energií do našeho těla. 

Snaží se nám zprostředkovat NadHled ve všech situacích, které řešíme. Abychom se od určitých věcí odosobnili a podívali na vše očima lásky, očima Vyššího Já. Že i některé těžké situace jsou tady pro naše dobro, abychom něco změnili, něco si uvědomili. Pochopili, že vše má svůj důvod, že je o nás postaráno a jsme v bezpečí.

Ametystová drůza do okolí vyzařuje své pozitivní vyšší vibrace a pomáhá nám udržovat tyto vibrace ve svém domově, okolí, kde je položena. Naladit nás vždy na Vyšší Pravdu.

Ukazuje nám zrcadlo toho, kým Jsme, dodává nám důvěru a připomíná nám, co už jsme vykonali a kolik toho bylo, že je potřeba se také uklidnit a pochválit za vše, co již jsme vykonali a dokázali, že si zasloužíme být šťastní, naplnění vděčností, hojností a zdravím, že je na čase, abychom si to vše dovolili.

Váha: 1,6 Kg 

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ