Ametystová sféra katedrál

Vyprodáno

Nádherné ametystové Jádro, celé sféry, která tady přichází, aby nás energeticky brala a napojovala na Vyšší světy fialových paprsků Vědomí. 

Jedná se o Mistrovský ametystový vysílač, komunikátor, který je propojen na ametystové katedrály a světelné chrámy, které můžete vnímat jako část vašeho domova. Sféra plná fialových zářících paprsků, která nese hlubokou moudrost a hloubku předání. 

Informace jsou velmi hluboké, slova jsou omezující, a tak po mnoho bytostí, zde s tímto krystalem přicházejí silné pocity, hluboké pocity, které předávají přesně to, co v sobě máš odkrýt pocítit. Že slova nepředají to, co je potřeba začít vnímat uvnitř sebe...

Práce s fialovými transformačními paprsky pro stáhnutí a pochopení části skládaček k uzření celistvého obrazu, které nás vede k nejhlubšímu pochopení, kdo vlastně ve skutečnosti JSEM. 

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k PROCÍTĚNÍ energií, které jsou nám tak blízké. Jako setkání po stovkách let, kdy opět ocítíte vám známé a zapomenuté energie...

Jelikož tato sféra s každým pracuje naprosto individuálně a jedná se právě o propojení s tímto krystalem, další informace jsou nepředatelné. 

Dovol si jít do hloubky sebe sama. 

3,4 kg


6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ