Ametystová drůza velké krystaly

Vyprodáno

Krásná větší ametystová drůza s opravdu úžasnými velkými záznamovými krystaly, plnou hlubokou fialovou barvou. 

Je to kus ametystu, který by měl mít své místo, kde může předávat své krásné, vysoké vibrace. Ametystová drůza je nositelkou silných transformačních energií a také duchovních vibrací propojených se 7. korunní čakrou a také 3. okem. 

Je propojena s poznáním, nalazením se na naši pravou podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme na Zemi vykonat.

Pomáhá nám v práci se sny a touhle další živoucí sférou, která toho mnohé odkrývá. Když spíme, dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijali v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Je dobrým průvodcem na naší duchovní cestě, je přítelem, rádcem a vždy nám ukáže věci vyššího nadhledu.

Jedná se o nádherný mistrovský duchovní krystal, který nám pomáhá do svého těla a Vědomí přijmout informace, energie, které jsou velmi silné a mohou změnit náš život. Uvědomit si iluze a sílu Pravdy, kterou jsme možná přehlíželi nebo se na ni báli skutečně podívat...

Ametystová drůza má 2,5 kg a má plošku, na které bude stát

2,5 kg

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ