Ametystová drůza

Vyprodáno

Nádherná, zářící ametystová drůza nádherných barev a krystalů, vhodná na oltář nebo do prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií. Může být také krásným dárkem pro vaše blízké pro přijetí vyšších vibrací, ale také pro ochranu. 

Ametyst je mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích.

Je to kámen fialových paprsků, které nám pomáhají při transformačním procesu. Uklidnit se, uvolnit staré energie, přijmout nové myšlenky, nápady, energie, aby se stali součástí našeho života.

Jako kámen má zároveň schopnost pomoci nám odkrýt význam našich snů, abychom si je pamatovali, co v nich nám chce být předáno, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Krystal nádhernou fialovou barvu a je propojený s moudrostí, pomáhá nám ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno, že to tak má už být.

0,8 kg 

1 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ