Ametystová drůza výjimečnosti - 2,3 kg

Vyprodáno

Nádherná větší ametystová drůza s aktivní velkými krystaly, která by měla mít své místo, kde může předávat své krásné, vysoké vibrace. Je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazením se na naši pravou podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme na Zemi vykonat.

Touto drůzou prochází výjimečný útvar, nevím o jaký druh se jedná. Je to takový unikátní kousek nesoucí specifické světlo, nádhernou fialovou záři protknutou výjimečností, kterou nám příroda nabízí. Pro někoho to může být vada na kameni, pro druhého však poklad, který se jen tak nevidí.

Co se skrývá v tobě? Projev to.

Podívej se na sebe z nadhledu, očima Lásky a podívej se na svou výjimečnost, tvoji cestu a dary, na to, v čem si jiný než ostatní...

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijali v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Je dobrým průvodcem na naší duchovní cestě, je přítelem, rádcem a vždy nám ukáže věci vyššího nadhledu.

Jedná se o nádherný mistrovský duchovní krystal, který nám pomáhá do svého těla a Vědomí přijmout informace, energie, které jsou velmi silné a mohou změnit náš život. Uvědomit si iluze a sílu Pravdy, kterou jsme možná přehlíželi nebo se na ni báli skutečně podívat...


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ