Ametystová drůza kódová + kalcit

Vyprodáno

Nádherná kódová ametystová drůza, která na své části je také propojena s kalcitem, který ještě a násobí světlo a účinky ametystu.

Ametystové drůza má velmi zvlášní, prastarou a přitom velmi novou energii. Je plná otevřených a v prostoru rotujících symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru.

Tento krystal by tedy měl mít své místo, kde může pracovat, není tedy ideální si ho dávát do ložnice a tam, kde chceme odpočívat, neboť krystal je silně vysílající a neustále předávající. 

Nese aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy propojené - s fialovým transformačním paprskem - s růžovým paprskem bezpodmínečné lásky, přijetí a otevření - s žlutým paprskem tvořivosti, radosti a energie. 

Je na čase něco pustit, vyjmout a odevzdat, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat...

Drůza má 2,3 kg

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ