Ametystová drůza

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůza duchovních energií a fialových transformačních energií.

Jeho fialové paprsky jsou velmi přímé, silné a vysoce transformační. Celé naše pole zahaluje do fialového obalu, který transformuje veškeré nízkovibrační energie a pomáhá nám automaticky odevzdávat vše, co již nepotřebujeme a co jsme připraveni odevzdat.

Pokud něco pochopíme, opět každá naše buňka a celé naše tělo uvolní energie - to, co si doposud mysela, co žila, odevzdává... a nyní je schopna opět přijmout to Nové. To, na co jsme připraveni, co jsme pochopili. Opět my sami a každý den zcela noví, více propojení sami se Sebou - se svým Zdrojovým Vědomím v celistvosti JÁ JSEM - MY JSME...

Tato drůza je vhodná na oltář nebo tam, kde meditujeme a odpočíváme, zažeháváme náš oheň vizí a přání.

Všude, kde je tato drůza položena, tam zvyšuje duchovní vibrace a díky krásným vysílajícím kalcitům ještě více zesiluje světelné a vibrační energie celého krystalu.

Ametystová drůza jako celek, avšak každý ze samostatných krystalů nese světelné paprsky, kde každý nese jiný příběh, napojení na jinou část...

Krystal k nám může promlouvat skze vize, meditace, ale také sny, jenž jsou živou součástí našeho Vědomého života... najde komunikaci vhodnou přímo pro nás, tak jak právě nyní to máme.

Na této ametystové drůzičce se dají nabíjet i vaše osobní šperky a amulety, které jsou s vámi propojeny, které se tak mohou hlouběji naladit na vaši Vyšší podstatu a Vysokovibrační energie.

2 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ