Ametystová Drůza Uruguay

Vyprodáno

Nádherná drůza ametystu z Uruguaye, která nese výjimečné a syté vyzařování.

Tato drůza se hodí do ložnice a také na oltář, neboť si na ni můžeme pokládat a nabíjet osobní amulety nebo šperky. 

Ametyst spouští transformační účinky, na které jsme připraveni. Aby mohly prostoupit energie, které mění naše pole, naše chápání a realitu, na kterou jsme připraveni. Jeho fialové paprsky jsou velmi přímé, silné a vysoce transformační.

Je to krystal, který vyzařuje tyto energie do prostoru, kde bude ukotvený a také může působit individuálně na celé naše pole. Zahalit ho do fialového obalu, který transformuje veškeré nízkovibrační energie a pomáhá nám automaticky odevzdávat vše, co nepotřebujeme.

Pokud něco pochopíme, opět každá naše buňka uvolní to, co si doposud myslela, co žila a nyní je schopna opět přijmout to Nové, to, na co jsme připraveni, co jsme pochopili. Opět my sami a každý den noví, více propojení se Sebou - se Zdrojovým Vědomím.

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst, vesmírný cestovatel dokáže nás vzít na místa, které jsou s námi propojená, propojená s naší duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, kde nám opět může poodhalit náš vývoj a esenci, která je s námi propojená a skrze krystal ji lépe v lidském těle pochopit.

To, co pak nejsme schopni pochopit skrze, vize a energie, nám ametyst předává především skrze sny, kde můžeme lépe vnímat zprávy a svět za oponou.

Tento ametyst je vhodný na oltář a nejlépe k nočnímu stolku nebo tam, kde meditujeme a odpočíváme. Přes večer tak můžeme hladce procházet transformací, úplně se povolit, povolit každou část našeho těla a ráno se opět Znovuzrodit.

1,86 kg 

3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ