Ametystová - Růženínová - Křišťálová geoda 12,5 Kg (katedrálové krystaly)

Vyprodáno

Naprosto výjimečná geoda, která je ametystová, avšak další krystaly uvnitř jsou do růžové - růženínové esence a také bílé - křišťálové. Je to tedy kombinace 3 esencí, paprsků spolu s kalcitovou vnitřní hůlkou, vysílačem čirého Světla. 

Tato geoda je sama o sobě celou sférou, galaktickými chrámy, neboť každý z krystalů se stává katedrálovým a na své části nese mnoho dalších ukončení, krystalů. Je to jak samotný svět plný života a světla. 

Jeho energie i vibrace je unikátní, velmi světelná, čistá, nežná, láskyplná, bezpodmínečná, duchovní, Vědomá. S vibrací bílého křišťálového světla tak v sobě dokáže nést veškeré energie krystalické sféry. 

Krystalové geody jsou strážci, Průvodci, učitelé s velmi vysokými vibracemi a vysokým Věděním, moudrostí. Vysílají své vibrace a paprsky mnoho metrů od místa, kde jsou umístěny. Jsou jako základna pro domov, místo, kde žijeme, trávíme čas s rodinou, meditujeme, pracujeme a kde jsme tak zahaleni do láskyplných vibrací Světla a duchovních energií Vyššího Vědomí, aby každý náš čin, každé naše slovo bylo pocítěno vždy z vyšší podstaty naší nádherné Duše. 

Goeda je bytůstka, která si je vědoma své energie, která se stane součástí vašeho prostoru, rodiny a bude dělat vše proto, aby vám pomohla ke každodenní harmonii a pochopení, přijetí, k víře v Nekonečno a Dokonalost Vesmíru, Přírodních zákonů. 

Do této geody můžete nechávat nabíjet jak své osobní šperky, amulety, tak do ní ukládat i vaše sepsané přání, sny, vize, které chcete uskutečnit, které chcete vyslat vesmíru a znásobit tak světlo tohoto toku, tohoto přání, či velkého snu...

 

13 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ