Ametystová špice

Vyprodáno

Nádherné světlená špice nalezna v oblasti ametrínové dolu v Bolívii, která je propojená s archandělskou říší. 

Tyto krystaly ametystu jsou velmi světelné a čisté, dokonalé jako každodenní průvodce a učitel na naší duchovní cestě.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se vidět níž než ostatní, ale toto je pouhá iluze.


690,00 Kč
Please select variants first

Krystal ametystu nás učí vidět naše pokroky a ojedinělé dary, které jako duše na Zemi neseme a pomáhá nám učit se s nimi pracovat a projevit do je do přítomnosti, do naší reality.

Touto ametystovou špicí můžeme stahovat energie, které právě nyní potřebujeme, krystal na nás bude působit jak během den, tak i v noci, kde dochází k našemu povolení a lepšímu předání energií a informací. Krystal je propojený s archandělskou říší s energiemi svobody a uvolnění. Toho, že je na čase roztáhnout svá křídla a letět, uvidět, svou krásu a to, že zde nejsem sám. 


OBECNĚ AMETYSTY

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. to, proč zrovna my jsme na zemi, jaké dary neseme a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím, i našim negativním myšlením (starým vzorcům na podvědomé úrovni) a jako ochrana při astrálním cestování.

Hmotnost: 58 g

Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.