Ametystové chrámové žezlo + strážce záznamů - 1,85 kg

Vyprodáno

Výjimečně silné ametystové žezlo, které je žezlo chrámové, s mnohými ukončeními, které jsou zároveň strážci záznamů. Jedná se o unikátní kousek, jenž zastupuje velmi silnou osobní energii, jenž je právě propojena s chrámovou energií, kolektivním předáním. 

Pro ty, jenž mají čisté otevřené srdce a otevřenou korunu, kde mohou nést toto Vědomé žezlo a být tak prostředníky mezi Nebem, fyzickou úrovní a Zemí. Pro toho, který je zde povolán pro ostatní. Jako Tvůrce / Panovník / Duchovní, který tady je z vyššího účelu. Je schopný nést silné Vědomí a energie a pomáhat tím pro kolektivní Vzestup. 

Tento krystal díky chrámu je propojený s moudrostí a energií Stařešinů, mudrců a všech duchovních rádců, jenž dosáhli určité galaktické moudrosti a poznání a podílejí se na tom Nejčistějším předání a pomoci nám Lidstvu na Zemi. Pro naše rozpomenutí a aktivace skrze naše Srdce, fyzické denní bytí. 

Je zde mnoho předání z těch nejrůznějších oblastí lidského života a také duchovní cesty, která může procházet mnohými světy, vrstvami.

Rychlá manifestace, léčení, alchymie, nové principy, telepatie, převibrování, přemístění věcí, putování skrze časy, komunikace s jemnohmotnější sférou...

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás,ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Ametystové žezlo nese jak hlubokou Moudrost, tak také silnou energii Vládce, Vědomého Tvůrce. Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

Osvobodit se od všech omezení a propojit se sebou, přijímat zpátky svoji sílu.

Toto je opravdu velké ametystové žezlo, vážící skoro 2 kg!  


8 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ