Ametystové žezlo Stařešinů - 1 Kg

Vyprodáno

Silné ametystové žezlo s vnitřními fantomy, které je propojené s moudrostí a energií Stařešinů, mudrců a všech rádců, jenž dosáhli určité galaktické moudrosti a poznání. 

Je zde mnoho předání z těch nejrůznějších oblastí lidského života a také duchovní cesty, která může procházet mnohými světy, vrstvami. 

Rychlá manifestace, léčení, alchymie, nové principy, telepatie, převibrování, přemístění věcí, putování skrze časy, komunikace s jemnohmotnější sférou...

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás,ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Ametystové žezlo nese jak hlubokou Moudrost, tak také silnou energii Vládce, Vědomého Tvůrce. Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

Osvobodit se od všech omezení a propojit se sebou, přijímat zpátky svoji sílu.

Toto je opravdu velké ametystové žezlo vážící 1 kilo ! 


3 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ