Apofylit mistrovský zelený s ploškou

Vyprodáno

Výjimečný, nádherný a obrovský kus mistrovského krystalu Apofylitu, s nádhernými svítivými čistými aktivními krystaly, které nesou nádhernou jemně zelenou unikátní barvu. Mistr který má 3,1 kila a také úžasnou plošku, na kterou se dá postavit, aby mohl předávat do celého prostoru a kraje své vysokovibrační světelné energie. 

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí. Snadněji se tak napojit sám na sebe, svoji energii, vyšší Já pevně ukotvené v našem těle, na světlené energie, bytosti a také Prvotní Zdrojové informace.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, a jak víte, voda působí jako přenašeč informací a komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou skrze mnohé časy a prostory. My sami jsme velkým procentem voda.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry knihovníky, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování, nalazuje nás neustále na Vyšší energie a také Nové principy, Nové energie, které jsou potřeba ukotvovat skrze naše těla a naše Vědomí. Buďme připraveni na Zemi, na náš Posun, na to nečekané a neviděné, mnoho ze zázraků se stává přirozenou součástí našeho života a děje se to TEĎ.

Takový to mistrovský krystal Apofylitu má velmi daleký vibrační dosah, přichází především jako pomocník pro napojování na kroniku akášu a zvyšování veškerých energií v okolí, kde se krystal nachází, také udržení našeho Světla, napojení na samotný Zdroj a práci s ním. Jeho Zelené paprsky působí na duchovní srdce.

Krystal vysokých energií nám pomáhá otevírat se a léčit veškeré multidimenzionální hluboké zážitky propojené s Láskou a Sebe-Láskou, abychom tuto bezpodmínečnou lásku mohli přirozeně cítit - žít a nepřenášeli si do vztahů naše zranění, bolesti nebo ublížení, a pokud vyvstanou, abychom šli do citlivosti a léčení Srdce, otevřeli pandořinou skříňku.

Je vhodným krystalem také pro osobní práci, pro napojování a nacítění se na vyšší vibrace a jemnohmotný svět. Je krystalem léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.

Tento Apofylit zde přichází především pro toho, kdo pracuje s lidmi nebo přijímá energie a informace, které se mají šířit dál a především ukotvovat na Zemi, kým protéká světlo, které se šíří, sdílí dál jakoukoliv činností.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíme, tam zvýšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí. Mohou se první dny vyplavovat energie, bloky, které nám krystal bude pomáhat uvolnit, a tak se toto uvolnění mohou projevit i na fyzickém těle - bolesti hlavy, noční pocení, ztuhlost páteře, bolest hlavy...vše je pořádku, nechte tyto vysoké vibrace projít svým tělem..

3,1 kg

Stojí na plošce jako na obr. č. 3 

7 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ