Apofylit mistrovský - Akáše - 2,1 kg

Vyprodáno

Nádherný, obrovský kus mistrovského krystalu Apofylitu s krásnými aktivními - zářícími krystaly ve tvaru krychlí, doplněné o růžový stilbit. Je to nádherný mistr který má přes 2 kg a hodí se tak do velkého prostoru, na semináře, terapie nebo pro ty, kteří jsou zvyklí na vysoké vibrace.

Takový to mistrovský krystal Apofylitu má velmi daleký vibrační dosah, přichází především jako pomocník pro napojování na kroniku akášu a také samotný Zdroj a práci s ním.

Je zde pro každodenní práci s vyššími energiemi, udržování určitých vibrací v prostředí, kde žijeme, pracujeme, abychom se jako výtahem okamžitě dostali do vyšších energií, nalazení a udrželi si tyto vibrace, energie.

Tento Apofylit zde přichází především pro toho, kdo pracuje s lidmi nebo přijímá energie a informace, které se mají šířit dál a především ukotvovat na Zemi, kým protéká světlo, které se šíří, sdílí dál jakoukoliv činností.

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí. Snadněji se tak napojit sám na sebe, svoji energii, vyšší Já pevně ukotvené v našem těle, na světlené energie, bytosti a také Prvotní Zdrojové informace.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, a jak víte, voda působí jako přenašeč informací a komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou skrze mnohé časy a prostory. My sami jsme velkým procentem voda.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Apofylit kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry knihovníky, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování, nalazuje nás neustále na Vyšší energie a také Nové principy, Nové energie, které jsou potřeba ukotvovat skrze naše těla a naše Vědomí. Buďme připraveni na Zemi, na náš Posun, na to nečekané a neviděné, mnoho ze zázraků se stává přirozenou součástí našeho života a děje se to TEĎ

Všude, kde krystal Apofylitu umístíme, tam zvýšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí. Mohou se první dny vyplavovat energie, bloky, které nám krystal bude pomáhat uvolnit, a tak se toto uvolnění mohou projevit i na fyzickém těle - bolesti hlavy, noční pocení, ztuhlost páteře, bolest hlavy...vše je pořádku, nechte tyto vysoké vibrace projít svým tělem..


4 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ