Apofylit mistrovský Zelený - duchovní Srdce - 2,9 kg

Vyprodáno

Nádherný, výstavní kus obrovského mistrovského apofylitu se zelenými velkými krystaly. Mistr který má 3 kila a má plošku pro to, aby mohl stát a být někde jako zářič v prostoru, kde bude předávat své vysokovibrační energie a především energie beezpodmínečné Lásky a léčení Srdce na všech zemských - galaktických úrovních.

Takový to mistrovský krystal Apofylitu má velmi daleký vibrační dosah, přichází především jako pomocník pro napojování na kroniku akášu a také samotný Zdroj a práci s ním. Jak pro terapeuty, tak celý prostor, kde pracujeme, žijeme.

V prvotní fázi ale bude krystal především působit na nás. Na to jak se skutečně a bezpodmínečně milujeme ve všech situacích. Naše tělo, naše emoce, jak jednáme ve vyčerpání, při stresu. Jestli v těchto chvílích hodnotíme a kritizujeme a nebo k sobě máme pochopení, lásku a úctu. Někdy mi sami si brzdíme naši velkolepost a krásu naší Duše a jsme na sebe moc přísní. 

Povol se...

Takovýto velký kus krystalu Apofylitu je zde pro každodenní práci s vyššími energiemi, udržování určitých vibrací v prostředí, kde žijeme, pracujeme, abychom se jako výtahem okamžitě dostali do vyšších energií, nalazení a udrželi si tyto vibrace, energie.

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí. Snadněji se tak napojit sám na sebe, svoji energii, vyšší Já pevně ukotvené v našem těle, na světlené energie, bytosti a také Prvotní Zdrojové informace.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, a jak víte, voda působí jako přenašeč informací a komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou skrze mnohé časy a prostory. My sami jsme velkým procentem voda.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy. Pokud je ale v prostředí velmi zemském, pracovním nebo při terapiích pro lidi, kteří potřebují zvýšit své vibrace je zase v pořádku pro vyrovnání energií...


6 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ