Apofylit mistrovský

Vyprodáno

Nádherný, obrovský kus mistrovského krystalu Apofylitu, s velkými, čistými aktivními krystaly.

Takový to mistrovský krystal Apofylitu má velmi daleký vibrační dosah, přichází především jako pomocník pro napojování na kroniku akášu a také samotný Zdroj a práci s ním. Zároveň jeho energie dokáže odkloňovat negativní energie a negativní záření.

Je zde pro udržování zdravých a pozitivních vibrací v prostředí kde žijeme, pracujeme nebo odpočíváme, abychom se jako výtahem okamžitě dostali do vyšších energií, nalazení se na sebe a své Vyšší Já.

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí.

Snadněji se tak napojit sám na sebe, svoji energii, vyšší Já pevně ukotvené v našem těle, na světlené energie, bytosti a také Prvotní Zdrojové informace.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, a jak víte, voda působí jako přenašeč informací a komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou skrze mnohé časy a prostory. My sami jsme velkým procentem voda.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni.

Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k našemu posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry knihovníky, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování, nalazuje nás neustále na Vyšší energie a také Nové principy, Nové energie, které jsou potřeba ukotvovat skrze naše těla a naše Vědomí. Buďme připraveni na Zemi, na náš Posun, na to nečekané a neviděné, mnoho ze záraků se stává přirozenou součástí našeho života a děje se to TEĎ.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíme, tam zvyšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí. Mohou se první dny vyplavovat energie, bloky, které nám krystal bude pomáhat uvolnit, a tak se toto uvolnění mohou projevit i na fyzickém těle - bolesti hlavy, noční pocení, ztuhlost páteře, bolest hlavy...vše je pořádku, nechte tyto vysoké vibrace projít svým tělem..

3,22 kg 

8 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ