Apofylit zelený + heulandit

Vyprodáno

Nádherný kousek s jasně krystalickými Zelenými Apofylity a heulanditem, kde se jedná o raritu a vzácnost. 

Jedná se o vysokovibrační mistrovský krystal, který velmi dobře zvyšuje vibrace a pomáhá rozproudit energie, aby nás uvedl do vyššího stavu Vědomí. 

Navíc takto krásné zelené krystaly apofylitu jsou v této čistotě a barvě raritou, mají léčivou zelenou esenci a je energeticky jsou propojené s léčením našeho duchovního Srdce. 

Krystal vysokých energií nám pomáhá otevírat se a léčit veškeré multidimenzionální hluboké zážitky propojené s Láskou a Sebe-Láskou, abychom tuto bezpodmínečnou lásku mohli přirozeně cítit - žít a nepřenášeli si do vztahů naše zranění, bolesti nebo ublížení, a pokud vyvstanou, abychom šli do citlivosti a léčení Srdce, otevřeli Pandořinu skříňku.

Tento krystal je propojený s vodou a je velmi účinný vodič energie a napojuje na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane.

Je vhodným krystalem také pro osobní práci, pro napojování a nacítění se na vyšší vibrace a jemnohmotný svět. Je krystalem léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Tento krystal nese velmi vysoké energie, a tak po práci s ním je vhodné se uzemnit. Pokud jej máme v ložnici, je vhodná přítomnost i nějakého ukotvujícího krystalu - např. Záhnědy.

Jedná se o krystal, který je jako drůza - má plošku, tak může krásně vyzařovat do celého prostoru, kde bude položen. 

0,82 kg


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ