Celestínová mistrovská drůza - 7,5 kg

Vyprodáno

Nádherný kus velké celestínové mistrovské drůzy, která má skoro přes 7 kilo!

Tato Celestínová drůza má nádherné vysokovibrační energie a velmi daleký dosah, a tak své vibrace vysílá do celého prostoru, bytu, domu, pozemku, kde bude tento krystal položen. 

Hodí se jak pro naše osobní prostory, byty a domy, které mají rádi opravdovou dávku čistého světla a vysoké vibrace, tak i do větších, velkých prostorů, kde všude toto jemně modré světlo paprsky dosáhne. Může tak být součástí komunitního centra, společnosti, nebo prostoru, kde se pracuje s lidmi pro udržování světelných vibrací. 

Celestín má velmi vysoké vibrace, které jsou také propojené s modrým paprskem sloužící pro komunikaci s jemnohmotnou světelnou sférou, bytostmi Světla a také pro Přijetí Pravdy, její šíření s otevřeným Vědomím v propojením se Srdcem.

Tento modrý paprsek nám pomáhá nalazovat se na vyšší vibrace a energie, která nám zároveň pomáhá v našem těle ukotvovat, abychom mohli své vibrace neustále zvyšovat dál, a to, co pro nás bylo např. velké a neuchopitelné se časem stane naší přirozeností.

Jak pro nás osobně, tak také pro skupinu nebo lidi, které budou v okruhu tohoto krystalu. Tudíž krystal může jít i do společnosti, komunity apod. Kde vnímáte mít krystalového pomocníka, kde kde vnímáte, že lidi potřebujete naladit na trošku Vyšší úroveň - s přesahem. Některé věci se zkrátka nedají předat, musí se cítit.

Je to také moudrý krystal, učitel moudrosti. Podporuje nás na naší cestě, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce a otevřeli se vzájemné spolupráci nejen ze sebou, ale i s dalšími sférami, bytostmi, lidmi, jenž nás něco chtějí naučit, něco předat a jenž nás obklopují. Jeho moudrost nám je v vždy schopna nabídnout ještě další nezaujatý pohled.

Je mnoho zkušeností, které už jsme si prošli a nemusíme se motat v kruhu, ale právě něco pochopit a dostat se ve spirále zkušeností na novou úroveň. Je to prostředník, který nám dokáže ukázat věci, které sami u sebe nejsme moc schopni vidět. 

Celestínová drůza je vhodná také na oltář jako drůza, na kterou můžeme pokládat své šperky, amulety, ale takés své prosby, přání a vize, které chceme podpořit světlem.

Jedná se o silný mistrovský krystal. 

7.5 Kg


11 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ