Celestín krystal

Vyprodáno

Celestín je nádherný vysokovibrační krystal, který je propojený s andělskou říší a je učitelem moudrosti. 

Podporuje nás, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce.

Pokud se tedy chcete naučit komunikovat s anděly, cítit fyzicky jejich přítomnost a pomoc nebo jste sami andělé na Zemi a chcete si rozpomenou na svou andělskou část, tento krystal bude krásným pomocníkem v tomto spojení. 

Celestin je i pracovní kámen, měl by se přikládat na 3.oko, kde pomáhá v otevření se jasnovidění nebo při astrálním cestování je vhodný jako průvodce, který vás vezme na místa, která jsou s vámi propojena.


600,00 Kč
Please select variants first

Je to kámen nesoucí zároveň velmi krásnou energii Klidu, harmonie a lásky. Uklidňuje mysl a celý nervový systém. Zahání obavy, stres a neustálé přemýšlení o věcech, které nemusí ani nastat, uklidňuje agresivní emoce a předává informace, že vše je v pořádku. Je to jako andělská náruč plná pochopení, klidu, bezpečí teď a tady.

Tento krystal doporučujeme očišťovat Světlem. 

Hmotnost: 245 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.