Celestínová drůza

Vyprodáno

Nádherný velký kus vysokovibrační celestínové mistrovské drůzy. Celestín je krystal propojený s modrým paprskem sloužící pro komunikaci s jemnohmotnou světelnou sférou, bytostmi Světla, propojena s nádhernou tekoucí esencí Vody.

Pokud se tedy chcete naučit komunikovat se světelnými bytostmi, cítit fyzicky jejich přítomnost a otevřít se jejich přímé pomoci, krystal bude vaším pomocníkem a rádcem, Průvodcem v tomto procesu otevření.

Krystal je učitelem moudrosti. Podporuje nás na naší cestě, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce a otevřeli se vzájemné spolupráci nejen ze sebou, ale i s dalšími sférami, bytostmi, lidmi, jenž nás něco chtějí naučit, něco předat a jenž nás obklopují.

Celestín je i pracovní kámen, čím blíž je vašeho pole, tím víc působí na fyzická energetická centra, kde pomáhá v otevření se jasnovidění, při astrálním cestování, je vhodný jako průvodce, který vás vezme na místa, která jsou s vámi propojena, jsou vaším domovem.

Můžete na sebe nechat působit jeho zářivé modré paprsky světla a nechat je prostoupit do vaší plné podstaty, propojit se s vodou, jejími informacemi a rozproudit energie skrze vlastní vodu v těle.

Vysokovibrační drůza má daleký dosah, a tak své vibrace vysílá do celého prostoru, bytu, domu, kde bude položen.

4 kg 

5 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ