Celestínové SRDCE - 3,85 kg

Vyprodáno

Nádherný obovský kus celestínového srdce jako vysokovibrační celestínové mistrovské drůzy, který kromě svých nádherných vibrací je nositelem Lásky. 

Tato Celestínová drůza má nádherné vysokovibrační energie a velmi daleký dosah, a tak své vibrace vysílá do celého prostoru, bytu, domu, pozemku, kde bude tento krystal položen. Hodí se jak pro malé prostory, které mají rádi opravdovou dávku čistého světla a vysoké vibrace, tak do větších, velkých prostorů, kde všude toto jemně modré světlo paprsky dosáhne.

Celestín má velmi vysoké vibrace, které jsou také propojené s modrým paprskem sloužící pro komunikaci s jemnohmotnou světelnou sférou, bytostmi Světla a také pro Přijetí Pravdy, její šíření s otevřeným Vědomím v propojením se Srdcem.

Tento modrý paprsek nám pomáhá nalazovat se na vyšší vibrace a energie, která nám zároveň pomáhá v našem těle ukotvovat, abychom mohli své vibrace neustále zvyšovat dál, a to, co pro nás bylo např. velké a neuchopitelné se časem stane naší přirozeností.

Jak pro nás osobně, tak také pro skupinu nebo lidi, které budou v okruhu tohoto krystalu. Tudíž krystal může jít i do společnosti, komunity apod. Kde vnímáte mít krystalového pomocníka, kde kde vnímáte, že lidi potřebujete naladit na trošku Vyšší úroveň - s přesahem. Některé věci se zkrátka nedají předat, musí se cítit.

Je to také moudrý krystal, učitel moudrosti. Podporuje nás na naší cestě, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce a otevřeli se vzájemné spolupráci nejen ze sebou, ale i s dalšími sférami, bytostmi, lidmi, jenž nás něco chtějí naučit, něco předat a jenž nás obklopují. Jeho moudrost nám je v vždy schopna nabídnout ještě další nezaujatý pohled.

Je mnoho zkušeností, které už jsme si prošli a nemusíme se motat v kruhu, ale právě něco pochopit a dostat se ve spirále zkušeností na novou úroveň. Je to prostředník, který nám dokáže ukázat věci, které sami u sebe nejsme moc schopni vidět...

Celestínové srdce - 3,85 kg


5 353,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ