Černý mistr obsidián

Vyprodáno

Silný kouřový obsidián ve výjimečné kvalitě, pan krystal s velmi silnou energií je zde pro člověka, který je na tohoto mistra připraven. Připraven poznat svou sílu, poznat své stíny i vlastní temnotu, hloubku.

Je podobný černému obsidiánu, avšak tímto prostupuje ještě Světlo, které je součástí Všeho, ve všech situacích, jakkoliv obtížných a těžkých nám ukazuje to, že vše bude jinak, ve všem jde vidět naději, světlo a změnu situace.

Kouřový obsidián je velmi silný rituální krystal, se kterým bychom měli pracovat a zároveň mu dávat své místo a prostor, aby mohl pracovat tak, jak dovede. Nejde o očekávání, ale o vzájemnou spolupráci mistrů, kteří se potkali na své cestě. Jde do velké hloubky a na povrch vynáší veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou.

Učí nás přijmout naše stinné stránky, to, kým jsme mohli být, vše to, co jsme na své cestě vykonali. Pomáhá nám zobrazit i minulé životy, které nás mohou v této přítomnosti ovlivňovat, ukázat situace, které se mají dořešit, abychom mohli být karmicky svobodní.

Před tímto krystalem nelze nic skrýt, vidí i to, co si někdy mi sami nechceme přiznat, pokud tedy máme strach z toho, co jsme kdy vykonali a nejsme připraveni se podívat celé pravdě do očí.

Ten, kdo je připraven tuto jeho energii snést jeho úžasnou pomoc velmi ocení.

3,133 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ